ebanner
 
> > BOHATEROWIE

Archmage


Pochodzą z królestwa Dalaran. Wezwani do walki, za pomocą czarów bronią ludzkości przed zagładą. Dosiadają zaufanych jednorożców. Bronią się za pomocą magicznych różdżek, służą im one do skupiania wściekłości i ogromnej mocy maga.

Król Gór


Najpotężniejszy krasnoludzki wojownik. Posługuje się zaczarowanym młotem oraz toporem, Żyje tylko po to aby walczyć. Jest bezgranicznie oddany strzeżeniu bezpieczeństwa przymierza.

Paladyn


Palladyni pełnią rolę strażników granic Lordaeonu. Są pozostałością po dawnym towarzystwie, które zostało rozwiązane z rozkazu świętej ręki. Oskarżono ich o masowe mordy ludności miast. Palladyni zabijali jednak tylko tych których dotknęła plaga nieumarłych. W walce posługują się młotem oraz świętym ogniem.

Mistrz Ostrzy


To bardzo przebiegły bohater biegły w niszczeniu pojedynczych jednostek i sianiu zamieszania w szeregach wroga.

Wódz Taurenów


Wojownicy Taureńscy mają walkę we krwi. Są bardzo przywiązani do dawnych symboli własnego ludu, honor jest dla nich najważniejszy. W Thrallu upatrują wodza, który przywróci świetność ich ludowi.

Wróżbita


Starożytni orkowie, którzy specjalizują się w praktykach szamańskich, są zawsze blisko Thralla, pomagają mu w prowadzeniu hordy.

Rycerz Śmierci


Posiada czarny, wampirzy miecz runiczy "Runeblades" oraz cienista zbroja, Rycerze Śmierci służą jako najpotężniejsi dowódzcy Scourge.

Lich


Starożytni magowie orków. Dzięki temu w ich ciałach tkwi bardzo potężna moc magiczna. Pozostają bezgranicznie lojalni wobec Nez'zhula.

Władca Strachu


Starożytni magowie orków. Dzięki temu w ich ciałach tkwi bardzo potężna moc magiczna. Pozostają bezgranicznie lojalni wobec Nez'zhula.

Łowca Demonów


Łowcy Demonów są tajemniczymi, wojownikami cienia, którzy zostali odrzuceni przez społeczeństwo Nocnych Elfów.

Strażnik Gaju


Strażnicy są przychylnymi synami półboga Cenariusa. Podobnie jak ich mniejsze siostry, Driady. Posiadają ogromne rogi i grzywy z liści, które pokrywają ich grzbiety. Ich prawe ręce są zniekształcone I powykręcane - jakby stały się sękatymi korzenio-szponami Treanta. Strażnicy posiadają wiele dziwnych mocy takich jak władza nad naturą i zwierzętami.

Kapłanka Księżyca


Strażnicy są przychylnymi synami półboga Cenariusa. Podobnie jak ich mniejsze siostry, Driady. Posiadają ogromne rogi i grzywy z liści, które pokrywają ich grzbiety. Ich prawe ręce są zniekształcone I powykręcane - jakby stały się sękatymi korzenio-szponami Treanta. Strażnicy posiadają wiele dziwnych mocy takich jak władza nad naturą i zwierzętami. Chociaż charakterystycznym dla nich siedliskiem są święte Księżycowe Zagajniki lasu Ashenvale, to i tak Strażnicy zawsze sięgali po broń gdy wspaniałe ziemie Kalimdoru były zagrożone.

 
.