> > NEUTRALNE

Laboratorium Goblinów


Laboratorium Goblinów pozwala graczom na odkrywanie miejsc na mapie, oraz wynajmowanie Sterowce i Saperów.

Możliwości:
Odkrywanie terenu - Pozwala na odkrycie niezbadanych dotąd zakątków mapy, bez konieczności udawania się w dane miejsce.

Możliwości zakupu:
Sterowiec - Ten transportowiec jest w stanie zabrać na pokład do 8 jednostek licząc Bohatera. Budynki oblężnicze zajmują dwa miejsca. Kiedy transportowiec zginie wszystkie znajdujące się w nim jednostki zginą wraz z nim.
Saper - Ci mali złączeniu ludzie z dynamitem przeznaczeni są na śmierć. Atakują poprzez wysadzenie się w wskazanym miejscu. Zadają duże obrażenia na dość pokaźna odległość.
Targ


Na półkach sklepu znaleźć możemy od miksturki many, aż po itemki użyteczne podczas prowadzenia walki.

Możliwości:
Możliwość zakupu wyżej wymienionych przedmiotów.
Fontanna Życia


Budynek ten ma za zadanie przywracać wszystkim jednostkom znajdującym się w pobliżu ich stracone punkty życia, odbywa się to poprzez przebywanie w pobliżu owej fontanny, nie musi być ona, w przeciwieństwie do innych budynków uaktywniana kliknięciem.

Możliwości:
Aura regeneracji - regeneruje życie jednostkom znajdującym się w pobliżu jej działania
Fontanna Many


Regeneruje manę, czyli punkty magii, wszystkim znajdujacym się w jej sasiedztwie niemechanicznych jednostek.

Możliwości:
Aura regeneracji - regeneruje mane jednostkom znajdującym się w pobliżu jej działania
Kopalnia Złota


Kopalnia złota jest najważniejszym neutralnym budynkiem w całej grze. Służy wszystkim jednostkom do wydobywania cennego surowca, którym jest złoto. Złoto jest potrzebne, aby nasza rasa szybko i prawidłowo się mogła rozwijać. Bez złota nie można budować budynków, ani produkować żadnych jednostek. Kopalnie są często bronione przez wojska, które mają na celu również bronić robotników.

Możliwości:
Zaopatrza nas w złoto - za pomocą robotników poszczególnej rasy można z tego budynku wydobywać złoto.
Gobliński Kupiec


W tym budynku dostaniesz między innymi przedmioty dla bohaterów, dzięki którym twoje oddziały staną się jeszcze potężniejsze. Należy z nimi często handlować, ponieważ mają wiele przydatnych przedmiotów.

Możliwości:
Sprzedaż - w tych "sklepach" można kupić przedmioty dla bohaterów.
Chata


Neutralne jednostki potrzebują także dachu nad głową i dlatego muszą istnieć i neutralne chatki "domy". Z wyglądu wyglądają bardzo ubogo, ale starczają neutralnym jednostkom. Ilość budynków neutralnych na mapie będzie nam prawdopodobnie miała przybliżyć liczbę neutralnych jednostek, które znajdują się na mapie również.

Obserwatorium


Ta struktura stanie się bezcennym narzędziem w rękach tego kto ją posiądzie. Ten ogromny teleskop, zamontowany na dachu tej struktury odsłoni o wiele większy teren niż mogła by to zrobić Wieża Obserwacyjna. Budynek ten może zostać wiele razy przejęty, więc gdy go zdobędziemy, będziemy musieli liczyć się z możliwymi próbami ataku na niego w celu przejęcia przez inną rasę.

Możliwości:
Odsłania teren - <- jeśli ktoś nie widział to niech popatrzy uważnie :P.
Obóz Najemników


W obozie najemników możemy zakupić neutralne jednostki. Neutralne jednostki często są potężniejsze niż jednostki pozostałych ras, dlatego bardzo opłaca się nabyć ich choć kilka. Niestety ich ilość jest ograniczona i regenerują się w obozie najemników po jakimś czasie.

 
.