ebanner
 
> > NIEUMARLI

Crypt lord jest potężnym napastnikiem z obfitością uderzonych punktów i nie ciągnięty zdolność. Służy jako czołg dla nieumarłych.

UMIEJĘTNOŚCI

Impale która ma na celu pojedynczego nieprzyjaciela, wyrzuca go w powietrze, i nabija na jedną z ostrych kończynach, dzięki temu ogłusza przeciwnika na kilku sekund.
Spiked carapace umiejętność ta polega na zwiększeniu obrony naszego bohatera, oraz oddaje otrzymane obrażenia do atakującego.
Carrion Beatles pozwala ona na złożenie pojedynczego beetla z jakiegokolwiek trupa na ziemi. Jednocześnie na polu walki może być tylko (a może aż) 5 beetles.
Locust Swarm Crypt lord ma dookoła siebie rój szarańczy który atakuje przeciwnika, a zadane obrażenia zmieniają w punkty życia dla Crypt lord.
Black Sphynx latająca jednostka mogąca atakować jednostki naziemne jak i latające.

UMIEJĘTNOŚCI

Devour Magic zdejmuje wszystkie pozytywne i negatywne czary z jednostek znajdujących się w pobliżu. Każda jednostka dodatkowo oddaje Sphynxowi 25 HP oraz 50 many.

Orb of annihilation polega na tym że, Black Sphinx otrzymuje 12 punktów do obrażeń. Sprawia to również, że jego obrażenia mają działanie obszarowe.
Obsidian statue nie jest wielką jednostką.

UMIEJĘTNOŚCI

Absorb Mana polega ona na tym, że zabiera manę jednej z twoich jednostek i oddaje ją do Obsidian statue.
Replenish mana odnawia manę wybranej przez nas jednostce.
Aura of blight zwiększa szybkość regeneracji punktów życia.
Morph into Black Sphinx umiejętność ta polwala na transformację w Black Sphinxa, dużą, latającą jednostkę. Rzuca też Devour Magic, który zdejmuje wszystkie uroki z jednostek znajdujących się w pobliżu. Odnawia również manę i punkty życia dla sphinxa. Może także rzucać Orb of Annihilation, który daje mu obrażenia obszarowe.
 
.