ebanner
 
> > NIEUMARLI

Nekropolia


Necropolis to "Ratusz" Nieumarłych, gdzie rekrutowani są Akolici. To jeden z dwóch budynków, jakie budowane mogą być na zwykłej ziemi. Wszystkie pozostałe budynki Nieumarłych budowane muszą być na skażonej ziemi.

Sale Umarłych


Ulepszenie Necropolis w Halls of the Dead udostępnia produkcje dodatkowych typów budynków oraz jednostek, a także zwiększa wytrzymałość samej struktury. Dodatkowo budynek ten może automatycznie atakować jednostki naziemne i powietrzne.

Czarna cytadela


Halls of the Dead może być ulepszone do Black Citadel, w ten sposób dostajesz dostęp do ulepszeń najwyższych poziomów. Black Citadel jest najsilniejszym z "Ratuszów" Nieumarłych, zdolna również do atakowania jednostek lądowych i powietrznych.

Nawiedzona kopalnia złota


Budynek ten musi być stworzony na szczycie każdej kopalni złota zanim zaczniesz wydobywać z niej złoto. Nie trzeba jej stawiać na skażonej ziemi.

Ołtarz ciemności


Budynek ten jest miejscem, w którym Nieumarli przywołują i wskrzeszają swoich bohaterów.

Zikkurat


Ziggurat zapewniają pożywienie jednostom Nieumarłych, mogą zostać ulepszone do struktury defensywnej zwanej Spirit Tower.

Wieża duchów


Spirit Tower to ulepszenie zigguratów. Spirit Tower funkcjonuje jako "wieża strzelnicza" Nieumarłych, ale również podczas ataku dostarcza pożywienie dla armii umarłych. Atakuje jednostki powietrzne, jak i naziemne.

Krypta


Krypta to miejsce, w którym rekrutujemy jednostki Ghul, Crypt Fiend oraz Gargoyle. Również tutaj wynaleźć możemy ulepszenia takie jak Kanibalizm, Ghoul Frenzy i Stone Form.

Cmentarz


W Cmentarzu możemy ulepszać obronę i atak jednostek nieumarłych może być również źródłem darmowych zwłok, ponieważ są one generowane tutaj przez cały czas.

Świątynia potepionych


Nekromanci i Banshee tworzeni są właśnie w tym budynku. Dzięki tej strukturze Nekromanta może nauczyć się zaklęć Unholy Frenzy oraz Cripple, podobnie jak Banhsee, która może przyswoić sobie zaklęcia Anti-magic Shell i Possession.

Rzeżnia


Slaughter House to miejsce, w którym tworzone są Wozy Mięsa które pełnią rolę katapulty Nieumarłych oraz Plugastwa. Tutaj również można wynaleźć zdolność Disease Clou.

Dół ofiarny


Akolici mogą tu poświęcić swoje życie zmieniając się w Cienie.

Kościelisko


To tutaj tworzone są smoki zionące lodem. Można tutaj wynaleźć zdolność Freezing Breath.

 
.